Loading...

JŪRATĖ GEDMINIENĖ

MOKYTOJOS ŽODIS

PAMOKOS

Jūratės Gedminienės pamokos Tau bus naudingos kartojant mokykloje gautas žinias ir atrandant naujas, orientuotas į egzaminą. Mokytojos ilgametė patirtis rengiant mokinius matematikos egzaminams neišvengiamai prisidės prie geresnio Tavo rezultato.

Apie mokytoją

Tarp muzikos ir matematikos daug kas bendra. Juk fortepijonu sugrojęs mėgstamą muzikos kūrinį, gali jausti tokį pat džiaugsmą, kaip išsprendęs painų matematikos uždavinį. Nebandei?

Jūratė Gedminienė

Abituriente, žinau, kad šie metai Tau nelengvi, pilni iššūkių ir išbandymų. Bet noriu priminti, kad iš matematikos egzamino neprivalai gauti aukščiausio įvertinimo (nes to norėtų tavo matematikos mokytojas), neprivalai įstoti į prestižinį universitetą (nes tuo labai džiaugtųsi Tavo tėvai), bet privalai stengtis rūpintis savo sveikata, būti laisvu ir laimingu. Drąsindama Tave prieš egzaminą sakau: „Įdėkime maksimaliai pastangų, išspręskime kiek įmanoma daugiau matematikos uždavinių, išmokime, kiek pajėgiame matematikos formulių ir taisyklių.“

O paskui bus taip, kaip turi būti. Gausi tokį įvertinimą, kokį turėjai gauti. Todėl neverta dėl to nervintis ir juo labiau savęs gailėtis. Tiesiog dirbkime, dirbkime, dirbkime. Pasinaudodami portale pateiktomis mano pamokomis, spręskite uždavinius patys, spręskite kartu su manimi ir, pagaliau, spręskite geriau už mane. Greičiausiai matematika netaps Jūsų gyvenimo mūza, bet aukštesnis matematikos egzamino įvertinimas prisidės prie svajonių išsipildymo ir tikrosios mūzos paieškos. Aš tuo tikiu, noriu, kad tuo patikėtum ir Tu!